Impostor állomás (Impostor Station)

A csalók ismét az űrállomás felé vették az utat, és elkezdték aktívan szabotálni a munkát, és megpróbáltak kémkedni, mert céljuk az állomás elfoglalása. Ám közvetlenül a támadás előtt úgy döntöttek, hogy felderítik a helyzetet és összegyűjtik az anyagokat. Az Impostor Station játékban a stáb tagjai azonnal rájöttek, hogy furcsa dolgok történnek az állomáson, de nem volt olyan egyszerű leleplezni a kémet, mert jól el volt álcázva, a szkafandere pedig pont úgy néz ki, mint a többi. Óvatosan meg kell figyelnie mindenkit, és amint az egyik karakter színe villogni kezd, azonnal törölje, mert abban a pillanatban az Impostor Station játék kémének álcája leesik.




