Dobd le a liftet (Drop The Elevator)

Nehéz elképzelni a sokemeletes épületeket lift nélkül, mert nem kell lépcsőzni. Általában megbízhatóak és biztonságosak, de a Drop The Elevator játékban valami elromlott a biztonsággal, és a lift fékezés nélkül lezuhan. Ez katasztrófával fenyeget, mert emberek vannak benne, és eltörhetnek, ha a lift teljes sebességgel az akna padlójába csapódik. Manuálisan kell lassítania a liftet, átugorva az akadályokat, és meg kell mentenie azokat, akik jelenleg a kabinban ragadtak a Drop The Elevatorban.




