Ingatag rablóember (Wobble Robber Man)

A szerencsétlen bandita valamiért bemászott egy többemeletes irodaházba. Jó fizetést kapott azért, mert talált és ellopott néhány papírt. Amikor ott volt, azt mondták neki, hogy a kötelesség változik, és nincs mindenhol. Azonban a dolgok valójában egy kicsit rosszabbak a Wobble Pirate Manben. Nemcsak a földszinten voltak őrök, de amikor a lovag felemelkedett az emeletekről, még több őr jelent meg felettük. Szegénynek nincs ideje iratokat keresni, szeretne minél gyorsabban megszökni, segíteni kell neki. A szint célja, hogy megtalálja a kijáratot a lépcsőhöz a Wobble Robber Man játékban.




