Mario! (Mario!)

Mindenki szeretne bekerülni Mario világába, de ez nem egyszerű, mert a vendégeket azonnal gonosz lények fogadják: gombák, sündisznók, csigák. Úgy tűnik, nem csinálnak semmit, csak érintik őket, és a hős máris elvesztette a szintet a Mario játékban! Segíteni fog az egyik kockázatos srácnak, aki úgy döntött, hogy ellátogat a világba. Messziről jött, és csodálja Mariót, még nagyon hasonlít is rá, bár a ruhái kissé eltérnek, és nincs szakálla. A fiatalember azonban a magáénak fogadja őt, és reméli, hogy nem ér hozzá. De ez nem segített, a sündisznók és a gombák hagyományosan ugrálnak, így csak át kell ugrani, hogy továbbléphessen a Mario játékban!






